Oğlunun kız arkadaşına tecavüz etti

Oğlunun kız arkadaşına tecavüz etti.7912
  • Giriş : 09.05.2009 / 09:56:00

Sapık ruhlu baba, 'oğluma seni yar etmem' diyerek, 13 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursa'da 13 yaşındaki oğlunun kız arkadaşı ile komşusunun kızına tecavüz ettiği iddia edilen 42 yaşındaki M.K.Ç. tutuklanarak cezaevine konuldu.

Bursa'nın Osmangazi İlçesi Hocahasan Mahallesi'nde meydana gelen olayda, bir süredir işsiz olan M.K.Ç aynı mahallede oturan B.B.'nin (13) oğluyla arkadaşlık ettiğini öğrendi. İddiaya göre yaklaşık 20 gün önce sokakta gördüğü B.B.'yi yanına çağıran M.K.Ç., "Oğlum seni evde bekliyor" dedi. İlköğretim öğrencisi eve gittiğinde arkasından gelen M.K.Ç, 13 yaşındaki kıza, "Oğluma seni yar etmem" diyerek tecavüz etti. Erkek arkadaşının babası tarafından tecavüze uğrayan B.B. olayı komşusu olan 15 yaşındaki H.K.'ye anlattı. Genç kız aynı kişinin babasının arkadaşı olduğunu ve bir gün evde yalnızken, babasını sorma bahanesi ile evine gelerek kendisine de tecavüz ettiğini söyledi. Ancak korkan iki kız, bu sırrı saklamaya karar verdi.

M.K.Ç.'nin, oğlunun kız arkadaşının evinin önünde gezinmeye başlaması üzerine şüphelenen ağabeyi, kız kardeşini sıkıştırarak konuyu öğrenmeye çalıştı. Ağabeyinin baskısına dayanamayan 13 yaşındaki ilköğretim öğrencisi, erkek arkadaşının babasının tecavüzüne uğradığını, bu kişinin komşuları olan H.K.'ye de 2 yıl boyunca tecavüz ettiğini söyledi. Bunun üzerine B.B.'nin ailesi polise giderek şikayetçi oldu.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi ekipleri, M.K.Ç.'yi oturduğu evde gözaltına aldı. Suçlamaları kabul etmeyen M.K.Ç., kendisine iftira atıldığını söyledi. Oğlunun kız arkadaşına ve arkadaşının kızına tecavüz ettiği iddia edilen zanlı, Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. M.K.Ç. çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*