Öğrenciler bedava dershane için ter döktü

  • Giriş : 19.02.2006 / 00:00:00

Nil Dershaneleri Erzurum Palandöken ve Gürcükapı şubesi tarafından düzenlenen sınavda öğrenciler dershaneye bedava girebilmek için yarıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

3 seans halinde yapılan sınavlara yaklaşık 3 bin 500 kişi katıldı. İlk 10'a giren öğrencilere bedava dershane imkanı sağlanması sınava ilgiyi artırdı. Nil Dershaneleri Erzurum Genel Müdürü Sadrettin Demircan, öğrencileri Nil'in seçkin kadrosu ve kaliteli eğitimiyle tanıştırmayı hedeflediklerini söyledi. Demircan, yapılan sınavla ilin zeki öğrencilerinin de ortaya çıkacağını belirterek, "Öğrencilerimizde varolan potansiyeli ortaya çıkarıyoruz. Bazı gençler kendilerindeki yeteneklerin farkında olamıyor. Bu ve benzeri sınavlar hem öğrencilerdeki potansiyeli ortaya koyuyor hem de gençlere ücretsiz dershane imkanı sağlıyor." dedi.

Erzurum Zirve Nil Dershanesi Müdürü Ahmet Sayın ise, sınavın öğrencilerin okuldaki genel durumunu ortaya koyacağını kaydetti. Sayın, "Öğrenci Seçme Sınavı'na (ÖSS) ne kadar hazır olduklarını öğrenciler bu sınavla görecek. Öğrencilerimiz sınavda göstereceği başarı oranında indirim hakkı kazanacak. Sınav sonuçları ise 21 Şubat 2006 Salı günü açıklanacak." ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious