Öğrenciler terletti

  • Giriş : 15.10.2006 / 00:00:00

Ünlü rockçı Teoman geçtiğimiz gün Kadir Has Üniversitesi'nin Cibali Kampüsünden öğrencilerle buluştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Kız gibiyimdir

Kendisine yöneltilen ilk soru 'Alkolik misiniz?' olunca Teoman "Alakası yok. Alkolik değilim. Olay sadece televizyona yansıyan görüntülerimin bir çoğunun alkollüyken çekilmesi ve size yansıtılması. Zaten kız gibiyimdir. Üç bardak bira benim başımı döndürmeye yeter" dedi. Teoman'a öğrencilerden gelen bir diğer soru ise, "En fazla kaç promil alkollü olduğu" idi. Teoman bu soruya da "60 promil alkolde dut oluyorum" dedi.

Kadınları severim

Öğrencilerden gelen çapkın mısınız?" sorusuna, "Televizyonda görünen birşey değil çapkınlık. Evli bir adam karısına çok sadıktır. Ama 24 saat başka bir kadını düşünüyorsa önce bunun çapkınlık mı? zamparalık mı? olduğunu düşünmek gerekir. Kadınları severim. Kapatalım bu konuyu" dedi.

Yeni Projesi "İstenmeyen Tüyler"

Yeni film projesini soran öğrencilere Teoman, 15 Kasım'da yeni bir sinema filmine başlayacağını söyledi. 90'lı yıllardaki Teoman'ı ve arkadaşları ile yaşadıklarını yazdığını söyleyen Teoman, filmin adının da "İstenmeyen Tüyler" olacağını belirtti. Konu itibariyle film müzik sektöründe geçtiği için Teoman, müzisyenler, gece hayatından arkadaşları ve lise arkadaşlarını oynatacağını, kendisinin filmde rol almayacağını, oyuncular açısından da kesinleşen isimlerin Hayko Cepkin ve Ruhi Sarı olduğunu belirtti.

Yönetmen olsam beni oynatmam

Oyunculuk anlamında yeteneklerinin kısıtlı olduğunu söyleyen ve oyunculuğunu beğenmeyen Teoman, gerçek oyunculara hayran olduğunu söyledi. "Balans ve Manevra" filminde oynayarak filme darbe vurduğunu söyleyen Teoman, "Timuçin Esen ile anlaşmıştık. Ancak onun projeleri olduğu için rol, bana kaldı. Ben aslında kötü adamı oynayacaktım. Ben yönetmen olsam beni oynatmam" dedi.

Ben kendimle evliyim

Bir öğrencinin, "Röportajınızda annenizin beğendiği bir kızla evleneceğini söylediniz. Ciddi miydiniz?" sorusuna Teoman, "Kesin uydurmuşumdur. Bir kaçış bu şaka yapıyorum. Evliliğe karşı değilim. Herkes evlensin. Ben kendimle evliyim. İlişkinin erotik kalmasını istiyorum. Arkadaşlık evlilik olmadan erotik paylaşımın sürdüğü şekilde oluyorsa her şey güzel oluyor. Ancak iş evliliğe dönüşünce çiftler kardeş gibi oluyor. Zaman geçtikçe çiftler, birbirlerinin çirkin hallerini, kilolu hallerini görüyorlar. Belki de 5-6 sene sonra seks bile yapmıyorlardır" dedi.

Yurtdışına açılmayacağım

Yurtdışına açılıp açılmayacağını soran öğrencilere Teoman, "Ben burayı seviyorum. Burası güzel Türkçe yazmayı seviyorum. Oralara gitmeye hiç gerek yok. Yurtdışına sadece bir hafta alışverişe giderim. Sıfırdan başlamak İngilizce şarkılar yazmak tutacak mı tutmayacak mı. Yok yok ben seviyorum burayı" dedi. Orhan Pamuk'un "Nobel" ödülünü almasına ise, "Tüylerim diken diken oldu. Orhan Pamuk'ta çok sevdiğim bir abim. Dünyanın en büyük ödülünü aldı gerisi hikaye" dedi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious