Öğrencilere duyurulur!

Öğrencilere duyurulur!.14695
  • Giriş : 14.08.2008 / 23:53:00

Balıkesir'in Edremit Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zeynel Yetim, Açık Öğretim Lisesi Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık İlköğretim Okulu öğrencilerinin mağdur olmamaları için kayıtlarını ve kayıt yenileme işlemlerini zamanımda yaptırmalarını istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Açık İlköğretim Okulu kayıt yenileme işlemlerinin devam ettiği belirten Edremit Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Zeynel Yetim, Açık ilköğretim Okulu kayıt yenileme işlemlerinin 29 Ağustos 2008 tarihinde sona ereceğini söyledi.

Açık Öğretim Lisesi yeni kayıtlarının 29 Ağustos 2008 tarihinde kadar devam edeceğini belirten Yetim, "Mesleki Açık Öğretim Okulu ön kayıtları devam ediyor. Kayıtlı öğrencileri de 26 Eylül 2008 tarihinde kadar kayıt yenileme işlemlerini yapabilir. Ayrıca, Açık Öğretim Lisesi'nde kayıtlı öğrenciler 06 Ekim 2008 ve 19 Aralık 2008 tarihleri arasında kayıt yenileme işlemlerini yapmayı unutmasın. Öğrencilerimiz her zaman internet sitemizi ziyaret ederek, ya da bizi telefonla arayarak her türlü bilgiyi alabilirler" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*