Öğretim görevlisi 800 YTL için intihara kalkıştı

Öğretim görevlisi 800 YTL için intihara kalkıştı .10644
  • Giriş : 21.02.2008 / 08:51:00

Muğla'da bir öğretim görevlisinin, 800 YTL'lik kredi kartı borcu için evine haciz gelince, okulda kendini asarak intihara kalkışması, unutulan gerçeği tekrar gün yüzüne çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Muğla Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Elektrik Bölümü Öğretim Görevlisi Ş.K. (55), okulun merdiven boşluğunda kendini iple asarak intihara teşebbüs etti.

Korkunç sahneye tanık olan memur kalp krizi geçirdi
Ş.K'nin intihara teşebbüs ettiğini gören, okulun memurlarından Şener Buğdaycı kalp krizi geçirdi. Ş.K. ve Şener Buğdaycı, Muğla Devlet Hastanesine kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunan Ş.K, Özel Yücelen Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Muğla Devlet Hastanesine kaldırılan Şener Buğdaycı'nın da sağlık durumunun iyi olmadığı öğrenildi.

800 YTL için haciz gelince...
Muğla Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Yokaş, okula gelerek yetkililerden bilgi aldı. Aynı okulda görev yapan öğretim görevlisi Bedrettin Altınkuşlar, Ş.K. ile intihara teşebbüs etmeden kısa bir süre önce konuştuklarını belirterek, ''Bana, yaklaşık 800 YTL kredi kartı borcu olduğunu, borcu yüzünden dün haciz geldiğini ve moralinin bozuk olduğunu söyledi'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious