Öğretmen, arkadaşını öldürüp intihar etti

Öğretmen, arkadaşını öldürüp intihar etti.8225
  • Giriş : 05.07.2009 / 20:42:00

Mersin'de sokak ortasında saçından sürükleyerek evine götürdüğü öğretmen arkadaşını kafasına ateş ederek öldüren şahıs ardından intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre olay, merkez ilçe Akdeniz'de bulunan Mahmudiye Mahallesi 4816 Sokak'ta meydana geldi. Emekli beden eğitimi öğretmeni Kamil Kaçamaklı, sokak ortasında bilinmeyen bir nedenden dolayı öğretmen arkadaşı Dida Hayta (26) ile tartışmaya başladı.

Bir süre sonra belindeki silahı çıkartıp Hayta'ya gösteren Kaçamaklı, daha sonra arkadaşının saçıp tutup sürükleyerek evine götürdü. Bir süre sonra silahıyla Hayta'nın kafasına 2 el ateş ederek öldüren Kaçamaklı, daha sonra silahını kendi başına dayayıp intihar etti.

Olaydan kısa bir süre sonra bölgeye gelerek eve giren polisler, Hayta ve Kaçamaklı'nın cansız bedeniyle karşılaştı. Kızının öldüğü haberini alan anne Nimet Hayta ve baba Hasan Hayta olay yerine gelerek gözyaşlarına boğuldu. Polis, ölen Dida Hayta'nın anne ve babasının ifadesine başvururken, olayla ilgili soruşturmanın da sürdürüldüğü öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*