Öğretmen okulun kapısını çaldı!

Öğretmen okulun kapısını çaldı!.12214
  • Giriş : 19.03.2008 / 18:21:00

Antalya'da bulunan bir lisenin demir kapısını çalmaya çalışan kişinin başka bir okulda sözleşmeli öğretmen olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Suçüstü yakalanan sözleşmeli öğretmen çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Alınan bilgiye göre, Uncalı Mahallesi Mehmet Zeki Balcı Turizm Eğitim Merkezi'nde sözleşmeli öğretmen olarak görev yapan E.Ü., Konyaaltı Lisesi'ne gelerek okulun demir kapısını sökmeye başladı. Bu sırada okulda bulunan bekçi durumu fark etti. Bekçiyi gören öğretmen kaçmaya başladı. Bir süre devam eden kovalamacanın ardından yakalanan öğretmen bekçi tarafından polise bildirdi. Olay yerine gelen polisler yakalanan şahsı sorgulamak üzere polis merkezine götürdü. Yakalanan şahsın sözleşmeli öğretmenlik yaptığı tespit edildi. Sözleşmeli öğretmenin verdiği ifadede, aldığı maaşın yetmediği, bundan dolayı hırsızlık yaptığını söylediği belirtildi.

Sözleşmeli öğretmen hakkında hazırlanan dosya ile Antalya Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edilirken, daha öncede başka bir hırsızlık olayına karıştığı tespit edildi. Mahkemeye çıkartılan sözleşmeli öğretmen tutuklanarak cezaevine gönderildi. Polis olayla ilgili çalışmasını sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious