Öğretmene bıçaklı saldırı

Öğretmene bıçaklı saldırı.8974
  • Giriş : 15.07.2008 / 00:58:00
  • Güncelleme : 15.07.2008 / 00:01:16

Şehir magandaları, durakta otobüs bekleyen öğretmenin üzerine bira fırlattı ardından bıçakladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Konya’da, kentin en işlek caddesinde kimliği belirlenemeyen iki kişi, durakta otobüs bekleyen öğretmenin üzerine bira şişesi attı. Ardından da “Neden yan bakıyorsun” diyerek genç öğretmeni bıçakladı. Şehir magandaları, motosikletlerine binerek olay yerinden kaçtı.

Olay, saat 00.15 sıralarında Selçuklu İlçesi Büyük İhsaniye Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi’nde meydana geldi. Kent merkezinde gezdikten sonra evine gitmek için durakta otobüs bekleyen 28 yaşındaki Mustafa Koyuncu’nun üzerine kimliği henüz belirlenemeyen iki kişi tarafından bira şişesi atıldı. Bir anda neye uğradığını şaşıran genç öğretmen, şişenin atıldığı yöne baktığında motosiklet üzerindeki iki kişi “Neden bakıyorsun? Ne oldu?” diye sordu. Alkollü oldukları gözlenen iki kişi ve öğretmen Mustafa Koyuncu arasında tartışma başladı. Bu sırada saldırganlardan biri üzerinde bulundurduğu bıçakla Koyuncu’yu sol bacağından bıçakladı. İki saldırgan daha sonra motosikletlerine binerek olay yerinden kaçtı.

Bir dershanede öğretmen olarak görev yapan Koyuncu, ambulansla Konya Numune Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis, kaçan iki saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*