Öğretmeni döverek burnunu kırdılar

Öğretmeni döverek burnunu kırdılar.18725
  • Giriş : 05.06.2008 / 18:32:00

Alibeyköy Lisesi'nde 2 öğrenci, futbol maçını erken bitiren öğretmenlerini döverek burnunu kırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Alibeyköy Lisesi beden eğitimi öğretmeni 32 yaşındaki Galip Özgen, hakemlik yaptığı sınıflararası Futbol turnuvasında, maçı erken bitirdiği gerekçesiyle 2 öğrencisinin saldırısına uğradı. Burnu kırılan öğretmen, 20 günlük rapor aldı. Kendisine saldıran öğrencilerin daha önce başka öğretmeni de dövdüğünü ileri süren Galip özgen şikayetçi oldu.

Alibeyköy Lisesi Beden Eğitim öğretmeni Galip Özgen, okulda düzenlenen sınıflararası Futbol turnuvasında hakemlik görevini üstlendi. Okulun bahçesinde bulunan halı sahada oynanan turnuva maçlarını yöneten Özgen, maçı erken bitirdiği gerekçesiyle son sınıf öğrencileri 18 yaşındaki E.E. ve 19 yaşındaki H.Ü.’nün saldırısına uğradı. İki öğrencisi tarafından tekme Tokat dövülen Özgen, kanlar içinde yere yığıldı.

Öğretmen arkadaşları tarafından Eyüp Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırılan Özgen'e, doktorlar tarafından müdahale edildi. Öğretmenin burnunun kırıldığı ve vücudunda morluklar oluştuğu belirtildi. Hastaneden 20 günlük iş göremez raporu verilen beden eğitimi öğretmeni Özgen, kendisine saldıran öğrencilerin daha önce okulda başka bir öğretmeni de dövdüğünü öne sürdü. Kendisine saldıran öğrenciler hakkında şikayetçi olan beden öğretmeni Özgen, hastaneden taburcu edilerek evine gönderildi.

Polis, olaydan sonra kaçan 2 öğrencinin yakalanması için çalışma başlattı.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious