Öğretmenin tecavüz tezgahı işlemiş

Öğretmenin tecavüz tezgahı işlemiş.9713
  • Giriş : 21.11.2008 / 23:56:00

26 yaşındaki öğretmen 14 yaşındaki kıza kafayı taktı. Planını yaptı ve sonunda amacına ulaştı. Küçük kız ise az daha ölüyordu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Malatya'nın Doğanşehir İlçesi'nde bir ilköğretim okuluna vekil öğretmen olarak atanmıştı. İ.B., 14 yaşındaki kız öğrencisine tecavüz ettiği suçlamasıyla tutuklandı. 7 ay önce meydana gelen olay, küçük kızın intihara teşebbüs etmesiyle ortaya çıktı.

26 yaşındaki vekil öğretmen 14 yaşındaki çocuğa tecavüzü kafaya koymuştu. Bu kararını uygulamak için plan yaptı. 14 yaşındaki C.K.'yı özel ders vereceğim diye evine çağırdı ve kirli emelini gerçekleştirdi.

C.K. tecavüzden sonra evine gitti ama korkudan kimseye bir şey söyleyemedi. Ancak bir süre sonra aile durumu anlayınca C.K.'nın hayatı kabusa döndü.

Küçük kız daha fazla dayanamayarak canına kıymaya kalktı. 6 adet uyku hapı içerek intihara kalkıştı. Ailesi tarafından baygın halde bulunan C.K. hastaneye kaldırıldı. Midesi yıkanan C.K.'nın hayati tehlikeyi atlattı.

Ailenin şikayeti üzerine bugün harekete geçen polis, artık vekil öğretmenlik yapmayan İ.B.'yi yakalayıp gözaltına aldı. Sorgusunun ardından Adliye'ye sevk edilen İ.B., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Malatya E Tipi Cezaevi'ne gönderildi. İ.B.'nin ders ücretlerini az bulduğu için vekil öğretmenlikten ayrıldığı öğrenildi.

Malatya Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bulut, “Olaydan bizim de yeni haberimiz oldu” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*