Öğretmenler günü lezzeti RB'den

Öğretmenler günü lezzeti RB'den.11814
  • Giriş : 20.11.2008 / 15:18:00
  • Güncelleme : 20.11.2008 / 15:22:30

Anneleri ve babaları özel hiçbir gününde unutmayan RB Et Lokantası Öğretmenler Gününde de bu özel günü ayrıcılıkla yaşamak isteyenleri unutmadığını ortaya koydu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Öğretmeninize “Bir tepsi kadayıf, bir tepsi ızgara” hediye etmek ister misiniz?
Hediyeniz sizden, lezzeti RB'den

Nedim Odabaş'ın haberi

Anneleri ve babaları özel hiçbir gününde unutmayan RB Ramazan Bingöl Et Lokantası Öğretmenler Gününde de bu özel günü ayrıcılıkla yaşamak isteyenleri unutmadığını ortaya koydu. Marka duayeni RB Ramazan Bingöl Et Lokantaları Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bingöl, Öğretmenler Günü'nde çok ayrıcalıklı ve farklı bir çalışma hazırladıklarını, öğrencilerin öğretmenlerine özel olarak servis yapabilecekleri hediye konseptiyle, öğretmen ve öğrencilerin bugünü Türk mutfağının“ağız tadıyla” yaşayabileceklerini belirtti.

Kısa sürede RB Ramazan Bingöl Et Lokantalarına yaptığı marka yatırımlarıyla, sektöre faklı bir açılım ve vizyon kazandıran, yanı sıra sektörün en önemli sivil toplum örgütü olan TÜRES'in de Başkanlığını yürüten Ramazan Bingöl, yaptıkları tüm çalışmalarla Türk mutfağının farkını ortaya koymak ve Türk mutfağını dünyada markalaştırmak için çaba gösterdiklerini belirtti.

Bingöl, Öğretmenler Günü ile ilgili olarak yaptıkları çalışmaları şöyle anlattı “24 Kasım Öğretmenler Gününe özel olarak 24–25–26 Kasım tarihleri arası Bayrampaşa ve Giyimkent Şubelerine gelen tüm Öğretmenlere ürün seçeneklerinde %20 indirim yapacağız. Ayrıca Öğretmenler gününe özel 4 farklı menü seçeneği hazırlayan RB Et Lokantası, bu güne özel hazırlıklarına şimdiden başladı. RB Ramazan Bingöl Et Lokantalarının Giyimkent ve Bayrampaşa da ikisi de birbirinden farklı konseptte şubesi bulunmakta. Servis kalitesi ve ürün çeşitleriyle göz dolduran restoranda hem kebabın hem de ızgara çeşitlerinin tadına varmak mümkün. Öğretmenler Gününe özel hazırladığımız menülerin içeriğinde de bu iki farklı lezzeti bir arada bulabilirsiniz. Bugünü ayrıcalıklı yaşamak isteyen öğrencileri de unutmayan RB Ramazan Bingöl Et Lokantası, Öğretmenlerine değişik hediye götürmek isteyenlere özel Tepsi Kadayıfı, Tepsi Izgara ve Kebap çeşitlerini özel tepsi de hazırlayıp birbirinden şık kutularda hediyelik olarak sunabiliyor. Öğretmenlere özel bu günde tüm öğretmenlerimize kapılarını açan RB Et Lokantaları farklı lezzet anlayışı arayan tüm misafirlerimizi Bayrampaşa ve Giyimkent Şubelerine bekliyoruz”

REZERVASYON TELEFON: Giyimkent Şube: 212 438 30 83 Bayrampaşa Şube: 212 615 20 55

GENEL MÜDÜRLÜK Tel:0212 438 39 79 pbx Fak: 0212 438 39 78 Gsm: 0532 697 76 32

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*