Öğretmenler gününde dolarlar uçuştu

Öğretmenler gününde dolarlar uçuştu.12904
  • Giriş : 26.11.2008 / 14:58:00

Batman'da öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen eğlence gecesinde dolarlar havada uçuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Tüm yurtta kutlanan 24 Kasım Öğretmenler günü etkinliklerinde öğretmenler krizden ve düşük ücretten dert yanarken, Batman'da öğretmenlerin eğlence gecesinde dolarlar havada uçuştu.

Beşiri ilçe kaymakamlığı tarafından öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında öğretmenler için düzenlediği ve Yatlı ilk öğretim Bölge Okulu konferans salonunda kutlanan gece renkli görüntülere sahne oldu.
Şanlıurfa ilinden gelen sıra gecesi müzik ekibi geceye katılan öğretmenlere neşeli ve eğlenceli saatler yaşattı. Birbirinden güzel parçalara eşlik eden öğretmenler davul zurna eşliğinde halay çekerek müziye eşlik etti.

-DOLARLAR HAVADA UÇUŞTU-

Beşir ilçesinde Kaymakamlık tarafından düzenlenen gecede öğretmenler halay çekerken , bir kişi protokol karşısında çebinden çıkardığı deste dolarları dakikalarca havaya savurdu. Etrafa saçılan ve dakikalarca ayaklar altında kalan dolarlar, geeeye katılan ilk öğretim öğrencileri topladı.

Düzenlenen Geceye Batman Valisi Dr. Recep Kızılcık ve eşi Sema Kızılcık, vali Yardımcısı Mustafa Cihat Yemlihanoğlu, Beşiri kaymakamı Arif Yalçın İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Banlı ve çok sayıda Eğitimci katıldı. 24 kasım Öğretmenler günü kutlaması gece geç saatlere kadar sürdü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*