" />

Oğuzhan Koç - Ben Hala Rüyada albümü 2013 dinle

Oğuzhan Koç - Ben Hala Rüyada albümü 2013 dinle.6769
  • Giriş : 04.12.2013 / 07:14:00
  • Güncelleme : 04.12.2013 / 07:17:20

Oğuzhan Koç yeni albümü ile karşınızda! Oğuzhan'ın yeni albümü yakında bütün müzik marketlerde yer alacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Oyuncu ve senarist Oğuzhan Koç, çocukluğundan beri içinde büyüttüğü müzik sevgisini, ilk albümü "Ben Hala Rüyada" ile müzikseverlerle paylaşıyor. Her biri kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkının yer aldığı albüm, Esen Müzik etiketiyle 2 Aralık'ta piyasaya çıkıyor.

Müzik direktörlüğünü ve aranjörlüğünü Alper Erinç'in yaptığı albümde, Ozan Doğulu'nun da 2 düzenlemesi bulunuyor. 2.5 yıl süren hazırlık aşamasının ardından tamamlanan pop tarzındaki "Ben Hala Rüyada", birbirinden değerli müzisyenlerin işbirliği ile yaratıldı. Albüm fotoğrafları Emre Ünal imzasını taşıyor.

Albümün çıkış parçası olan Ayy, Bu Yol Uzar, Gitsem Diyorum, Her Aşk Bir gün Biter, Bitmedi Elem, Neşeli Ayrılık Şarkısı, Al Ahını, Yanımda Olsan şarkılarının yanı sıra "Yüzük" parçasında Oğuzhan Koç'a yakın dostları Eser Erenler ve İbrahim Büyükay eşlik ediyor.

Kendi şarkılarını bestelemeye 15-16 yaşlarında başlayan Oğuzhan Koç, müzik alanındaki ilk profesyonel çalışmaları olan Ferhan Göçer'in seslendirdiği "Gül ki Sevgilim" ve Gülben Ergen'le düet yaptığı "Giden Günlerim Oldu" parçalarıyla büyük beğeni toplamıştı. Ayrıca Bkm Mutfak oyuncularının yazıp oynadığı "Çok Filim Hareketler Bunlar" filminde oyuncu olarak yer almasının yanı sıra filmin müzikleriyle 17. Kral Müzik Ödülleri'nde "En İyi Film Müziği" ödülüne layık görülmüştü.ALBÜM KÜNYESİ

Albümün adı: BEN HALA RÜYADA
Tüm eserlerde söz ve müzik: OĞUZHAN KOÇ
Müzik Direktörü : ALPER ERİNÇ
Düzenleme: ALPER ERİNÇ, OZAN DOĞULU
Akustik Gitar: ERDEM SÖKMEN
Gitar : EMRAH KOÇAK
Davul : VOLKAN ÖKTEM
Bağlama : İSMAİL TUNÇBİLEK
Bas Gitar : ALP ERSÖNMEZ
Yaylılar: GÜNDEM YAYLI GRUBU
Rhodes : ALPER ERİNÇ
Lavta : ALPER ERİNÇ
Yaylılar: ONUR NAR
Klarnet: Göksun Çavdar

OĞUZHAN KOÇ KİMDİR?

13 Mayıs 1985'te İstanbul'da dünyaya geldi. Bursa Devlet Konservatuarı Müzik Bölümü'nde okudu. Hala İstanbul Üniversitesi Antropoloji Bölümü’nde kaydı bulunmaktadır.

Küçük yaşlarından itibaren sahne sanatlarıyla ilgilenen Oğuzhan Koç, 2007 yılında BKM Atölye Oyuncuları arasına katılmıştır.2009 yılında Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini yaptığı Neşeli Hayat filminde rol almıştır. Söz ve müziği kendisine ait olan "Gül ki Sevgilim" adlı şarkıyı Ferhat Göçer'e vermiş Gülben Ergen'in "Uzun Yol Şarkıları" albümünde söz ve bestesi kendisine ait olan Giden Günlerim Oldu şarkısına albümde ve klipte eşlik etmiştir. 31 Aralık 2009 tarihinde Kanal D'de yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı tiyatral komedide söylediği "Domuz Gribi Ol İnşallah" adlı şarkısıyla büyük beğeni toplamıştır.

2010 yılında BKM Mutfak oyuncularının yazıp yönettiği "Çok Filim Hareketler Bunlar" adlı filmde rol almış ve 17. Kral Müzik Ödülleri'nde filmin müzikleriyle 'En İyi Film Müziği' ödülüne layık görülmüştür. 2013 Mayıs ayında Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak ile başladıkları Star TV'de yayınlanan '3 Adam' isimli gece şovu halen devam etmektedir. Oğuzhan Koç'un uzun zamandır beklenen 'Ben Hala Rüyada' isimli albümü 2 Aralık 2013’te Esen Müzik etiketiyle müzikseverler ile buluşacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*