Okan Alkan, Genç Milli Takım kadrosuna çağrıldı

  • Giriş : 22.03.2007 / 00:00:00

Genç Milli Takım aday kadrosuna çağırılan Mardinli genç futbolcu Okan Alkan, gösterdiği başarının sevincini Mardinspor altyapı sorumlusu hocaları ile paylaşıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Okan Alkan, Futbol Federasyonu Diyarbakır Bölge Müdürülüğü Milli Takımlar Bölge Teknik Direktörü M.Emin Sevmiş nezaretinde Diyarbakır'da yapılan 1992 doğumlular Milli Takım seçmelerinde Milli Takım Diyarbakır Bölge karmasına seçildi. Daha sonra Adana'da düzenlenen bölgeler arası Genç Milli takımlar Futbol müsabakalarında başarılı sonuçlar alan Alkan, Diyarbakır Bölge karmasında oynayıp iyi bir performans sergiledi. Genç Milli Futbolcu Okan Alkan, şu günlerde gösterdiği başarının mutluluğunu yaşıyor.
Mardinspor genç takımında oynayan başarılı yetenek Okan Alkan gösterdiği başarılar dikkatlerden kaçmadı. TFF tarafından 21-24 Mart tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek U15 Milli Takım hazırlık kampı aday kadrosuna davet edilen genç futbocu, gösterdiği başarıyı kendisini yetiştirip emek veren hocalarına borçlu olduğunu söyledi.
Mardinspor'un alt yapısından bundan sonra Okan Alkan gibi gençlerin yetişeceğine dikkat çeken Mardinspor Alt yapı Antrenörleri Murtaza Işıktekiner, Mehmet Bozan ve Yaşar Şen; Okan'ı ve Okan gibi diğer başarılı gençleri Mardinspor'a Milli Takıma kazandırabilmek için uzun süredir yoğun bir çalışmanın içinde olduklarını, Bundan sonra da Mardinspor'a ve dahası Milli takıma her yaş ve her kategoride futbolcular kazandırabilmek için çabaların bundan sonra da süreceğini dile getirdiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious