Okan Bayülgen çok güldürecek!

Okan Bayülgen çok güldürecek!.10147
  • Giriş : 31.05.2009 / 10:27:00

Şovmen Okan Bayülgen ilk göz ağrısı olan mesleğine dönüyor. Başrolünü oynadığı filmle herkesi güldürmeyi planlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başrollerinde Okan Bayülgen ve Hakan Yılmaz'ın rol aldığı, 23 Ekim'de vizyona girecek olan "Kanal-İ-zasyon" adlı filmin çekimlerine temmuz ayında başlanacak.

Yapımcılığını Dada Film ve Tiglon'un yaptığı filmi, “Musallat” filmi, “Dikkat Şahan Çıkabilir” ve “Co-Medya” TV şovlarını da hazırlayan Alper Mestçi yönetecek.

Filmde Okan Bayülgen'in dışında Erol Günaydın, Rasim Öztekin, Serhat Özcan gibi tanınmış oyuncular da rol alacak. Filmin kadrosunda misafir oyuncular olarak Hakkı Devrim, Ahmet Çakar, Sadettin Teksoy, Metin Uca gibi isimler de sürpriz rollerle yer alacaklar.

Bir Televizyon kanalı olan Kanal-İ'de geçen olayların ve komik televizyon programlarının yer aldığı komedi filmi her kesimden insanı güldürme iddiasını taşıyor.

Saf Anadolu çocuğu İmdat'ın cam siliciliğinden Televizyon Kanalı Genel Müdürlüğü'ne ve Türkiye'nin rating rekortmeni bir yapımcıya dönüşmesini, rating rekorları kıran birbirinden ilginç ve absürd televizyon şov ve programlarını izlemeye hazır olun. Kanal-İ-zasyon 23 Ekim'de sinemalarda...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*