Okan Bayülgen'in başı dertte!

Okan Bayülgen'in başı dertte!.10147
  • Giriş : 19.03.2009 / 22:43:00

Seki'nin günlüğündeki isim nedeniyle zor günler geçiren Bayülgen bir şok daha yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Şu sıralar cezaevinde bulunan Deniz Seki'nin günlüğünde 'uyuşturucuya başlamama sebep olan isim O.B.' açıklamasından sonra zor günler geçiren Okan Bayülgen'e bir darbe de koruması ve özel şoförlüğünü yapan Ercan Arslantürk'ten geldi.

İstanbul'da değişik müzikhollerde çalışan şarkıcı Sibel Gül, Okan Bayülgen'in korumalığını yapan Ercan Arslantürk'ü kendisini dolandırdığı iddasıyla mahkemeye veriyor.

Müzikol ortamının anlatıldığı 8 Kasım 2008'de Kanal D'de yayınlanan 'Disko Kralı' programına Arslantürk'ün aracılığıyla katılıp canlı yayında üç şarkı seslendirdiğini söyleyen Gül, "Ercan Arslantürk programdan sonra menajerliğimi yapabileceğini ve bana sürekli iş bağlayacağını söyledi. 'Okan Bayülgen 15 bin TL'ye klip çekiyor. Senin klibini Okan'a 10 bin TL'ye çektiririm. Beni kırmaz. Yıllardır yanındayım' dedi. Benden 4 bin TL para sızdırdı. 6 bin daha istedi vermedim. Okan Bayülgen'in adını kullanıp beni dolandırdı. Paramı geri istiyorum vermiyor. Okan Bey'in çevresindeki insanlara dikkat etmesi lazım. Ben onun ismi olmasaydı o parayı vermezdim. Şahitlerimde var. Ercan Arslantürk'e dava açacağım" dedi.

Bütün bu olaylardan geç haberi olan Okan Bayülgen ise çok sinirlenerek şöförünü kovdu.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*