Okan dayak yeme dersleri alacak

Okan dayak yeme dersleri alacak.9706
  • Giriş : 14.07.2008 / 21:15:00

Ünlü şovmen Okan Bayülgen, yeni sezonda yeniliklerle izleyicinin karşısına çıkacağı programı için dayak yeme dersleri alacak. İşte Bayülgen’in programında yapacağı o sürpriz...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

TRT 1 ekranında yayınlanan ’Boyalı Direk’ programına konuk olan Okan Bayülgen, bir sezonluk aradan sonra önümüzdeki sezon yeniden izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Programı için değişik eğlenceler tasarlayan Bayülgen, "Eğer başarabilirsek ben bir boksörle anlaştım. Bu Fırat Aslan. Dünya Boks Şampiyonu, bu orta sikletle ağır arasında bir siklet var, o fena bir adam. Çok tatlı, çok zarif bir oğlan" dedi.

BİR RAUND BOKS, BİR RAUND SATRANÇ

Boksörün satrança çok meraklı olduğunu ifade eden Okan Bayülgen, dünyada oluşan yeni bir akımdan bahsederek, "Bir raund boks yapıyorlar, bir raund satranç oynuyorlar. Kafamız boş değil gibi bir göstergesi var. Programa inşallah onunla başlayacağım" şeklinde konuştu.

SATRANÇTA YENİLİRSEM FENA OLUR

Fırat Aslan’ın Avusturya’da kamp yaptığını belirten ünlü şovmen, "Onun Avusturya’daki kampını ziyaret edip biraz dayak yemesini öğrenirsem, teknik olarak, o zaman rinkte ölmem diye düşünüyorum. Ama en fenası o beni satrançta yenerse çok kötü olur. O zaman halim perişan olur. Belki programı sezon başından kaldırabiliriz o yüzden" dedi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*