Okan: İlk 11 sürpriz oldu

Okan: İlk 11 sürpriz oldu.10409
  • Giriş : 25.03.2008 / 14:33:00
  • Güncelleme : 25.03.2008 / 14:42:17

Okan, "Ahmet hocamız kadroyu açıkladığında çok sevindim. Attığım golden sonra taraftarlarımıza koştum. Çünkü bu gole çok ihtiyacım vardı" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yaklaşık 7 ay sonra Galatasaray’da orta sahadaki sıkıntı sebebiyle forma giyen ve attığı golle takımının beraberlik golünü atan Okan Buruk görevini yapmanın gururu içinde. Kulübede oturmanın hiçbir zaman kolay bir iş olmadığını söyleyen tecrübeli futbolcu, "Koskoca bir sezonda daha önce iki kez kısa sürelerde şans bulmuştum. Denizlispor ile oynadığımız maç öncesinde doğrusu ilk onbirde oynayacağımı tahmin etmemiştim. Ahmet hocamız kadroyu açıkladığında çok sevindim.

Tecrübeli bir futbolcu olarak yine de heyecanlanmıştım. Doğrusu Denizlispor karşısında oyuna iyi başladık. Ancak yediğimiz gol bizi şoke etti. Attığım golden sonra taraftarlarımıza koştum. Bu gole çok ihtiyacım vardı. Son dakikalarda da olsa bile galip geldiğimiz için çok mutlu olduk. Sezon sonuna kadar şampiyonluk yarışının çok çekişmeli geçeceğini düşünüyorum. Sakat futbolcu arkadaşlarımızın da takıma dönmesiyle bundan sonra puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum" dedi.

Öte yandan Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ile futbolculardan Song, Carrusca ve Ayhan, Kültür 2000 Okulları Geleneksel 4. Bahar Spor Oyunları’nın kapanış törenine katılarak dereceye girenlere ödüllerini verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious