Okmeydanı'nda doktora silahlı saldırı

Okmeydanı'nda doktora silahlı saldırı.7028
  • Giriş : 27.12.2007 / 13:02:00

Okmeydanı’nda silahlı saldırıya uğrayan doktor, ağır yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 3. Dahiliye Kliniği Şefi Doç. Dr. Necati Yenice, hastanenin arka bahçesinde, poliklinik bölümüne yaya olarak gittiği sırada, bir kişinin silahlı saldırısına uğradı. Ağır yaralanan Doç. Dr. Yenice, aynı hastanede ameliyata alındı.

Saldırgan taksiye binerek kaçtı

Bir taksiyle olay yerinden kaçtığı ifade edilen saldırganı yakalamak için polis ekipleri çalışma başlattı. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 3.
Dahiliye Kliniği Şefi Doç. Dr. Necati Yenice’yi silahla yaralayan saldırganın, kaçarken bindiği taksiden, polis operasyonu öncesi indiği anlaşıldı. Doç. Dr. Yenice’yi, hastanenin arka bahçesinden poliklinik bölümüne yaya olarak geçerken silahla yaralayan saldırgan, bir taksiye binerek olay yerinden uzaklaştı. Bunun üzerine harekete geçen polis, söz konusu taksiyi Kağıthane’de durdurdu.
Yapılan incelemelerde, siyah renkli mont ve gri renkli kot pantolon giydiği belirlenen sakallı saldırganın, yolda araçtan indiği anlaşıldı.
Polis, taksi sürücüsü ve aracı, polis merkezine götürdü.
Eşkali belirlenen ve bir hasta ya da hasta yakını olabileceği ifade edilen saldırganı yakalamak amacıyla polisin başlattığı çalışma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious