Oktay Kaynarca Vadi izlemiyor

Oktay Kaynarca Vadi izlemiyor.9663
  • Giriş : 10.05.2008 / 12:40:00

Oktay Kaynarca, Çakır karakteri ile yer aldığı Kurtlar Vadisi dizisiyle büyük bir üne kavuşmuştu. Dizide Çakır'ın ölmesi de sevenlerini bir hayli üzmüştü. Kaynarca, şu anda Kurtlar Vadisi'ni izlemediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hülya Avşar'ın Türkmax kanalındaki programına konuk olan Oktay Kaynarca, Kurtlar Vadisi'nden ayrılmasının sebebine değindi.

Avşar'ın 'çıkarıldın mı, çıktın mı' şeklindeki sorusuna çok net yanıt vermeyen Kaynarca, bunun başkalarına sorulmasını gerektiğini ifade etti ve diziden tam zamanında ayrıldığını, rolünün artık o noktada bitmesi gerektiğini vurguladı.

Dizinin bir senaryo harikası olduğunu ifade eden Oktay Kaynarca, b>"Ben seyretmiyorum Kurtlar Vadisi'ni. Ama Kurtlar Vadisi ile ilgili söyleyeceğim en önemli şey, senaryo harikasıdır. Şu anda iddia ediyorum, her zaman da söyledim; Kurtlar Vadisi bizim dönemimizden itibaren, o çok parladığı dönemden itibaren artık çekilmesinden vazgeçilip birinin eline metni alıp, arkadaki canlandırma yoluyla anlatılsa bile aynı reytingi alacaktı diye düşünüyorum. diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious