Okul müdürünü arkadaşı bıçakladı

  • Giriş : 14.12.2006 / 00:00:00

Düzce'nin Kaynaşlı İlçesi'nde Sarıçökek İlköğretim Okulu Müdürü 37 yaşındaki İsmail Şişman, psikolojik tedavi gören arkadaşı 34 yaşındaki Uğur Aydoğan tarafından bıçaklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Olay dün saat 21.45 sıralarında, Sarıçökek Köyü'ndeki kahvede meydana geldi. Kahveye gelen Uğur Aydoğan, gazete okuyan İlköğretim Okulu Müdürü İsmail Şişman'ın omzuna vurdu. İsmail Şişman'ın, “Biraz daha sert vursaydın” sözüne sinirlenen Uğur Aydoğan, dışarı çıkıp geldikten sonra öğretmenin üstüne atladı. Yaşanan boğuşmanın ardından müdür Şişman'ı göğsünden bıçaklayan Aydoğan kaçtı. Yaralanan Şişman, çağrılan ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Jandarmanın kısa sürede yakaladığı Uğur Aydoğan gözaltına alındı. 3 yıldır psikolojik tedavi gördüğünü ve ilaç kullandığını söyleyen Aydoğan, “Arkadaşımı neden bıçakladığımı hatırlamıyorum” dedi.

Uğur Aydoğan'ın çocukluk arkadaşı olduğunu ve aralarında herhangi bir husumet bulunmadığını söyleyen İsmail Şişman ise “Olay anında kahvede oturup gazete okuyordum. Uğur Aydoğan arkadan gelerek omzuma vurdu. Ben de ‘Biraz daha sert vursaydın’ dedim. Sonra dışarı çıkıp içeri geldiğimde üzerime çullanarak, beni bıçakladı” dedi.Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious