Okul önünde satılık 510 Extacy hap!

Okul önünde satılık 510 Extacy hap!.10513
  • Giriş : 30.10.2008 / 16:59:00

Umuma açık yerlerde uyuşturucu madde satan “sokak satıcılarına “yönelik gerçekleştirilen operasyonda toplam 510 adet Extacy hap ele geçirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Batman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize suçlar şube müdürlüğü tarafından kent merkezinde bulunan okulların çevresinde ve umuma açık yerlerde uyuşturucu madde satan “sokak satıcılarına “yönelik gerçekleştirilen operasyonda toplam 510 adet Extacy hap ele geçirilirken uyuşturucu satan bir kişi de gözaltına alındı.

Batman emniyet müdürlüğünden yapılan yazılı basın açıklamasında uyuşturucu maddeyi sokaklarda öğrencilere satan kişiler yönelik yapılan çalışmalar kapsamında M.Ç. isimli şahsın uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yaptığı, İstanbul'dan İlimize yüklü miktarda uyuşturucu ve uyarıcı madde getirerek okul önü ve çevresinde piyasaya süreceği şeklinde ihbar alınmıştır. Önceki gün sabah saatlerinde gerçekleşen operasyonda M.Ç. isimli şahısın kendisine ait eşyalarının içerisinde yapılan aramada 510 adet uyuşturucu ve uyarıcı madde “Extacy” ele geçirilmiştir.

Yakalanan M.Ç. isimli şahıs hakkında “Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Bulundurmak, Nakletmek ve Satmak” suçundan işlem yapılmış ve düzenlenen tahkikat evrakı ile birlikte adli makamlara sevk edilmiştir” denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*