Okulda intihar dehşeti!

Okulda intihar dehşeti!.8328
  • Giriş : 12.02.2009 / 21:15:00

Lise öğrencisi genç, 'Benim zamanım doldu' dedi ve okulun penceresinden kendini aşağı attı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Arkadaşlarıyla konuştuğu için sınıftan atılan Yalova Anadolu Ticaret Meslek Lisesi öğrencisi F.Y., okulun üçüncü katının penceresinden atlayarak intihar etti. F.Y.'nin 9. sınıfta okuyan sevgilisiyle tartıştıktan sonra derse girdiği, arkadaşlarına 'Bu kız beni öldürecek' dediği sırada konuştuğu gerekçesiyle sınıftan atıldığı ifade edildi. Koridorda bir süre bekleyen F.Y.'nin yanındaki arkadaşlarına "Benim zamanım doldu" diyerek pencereden atladığı öğrenildi.

Yalova Anadolu Ticaret Meslek Lisesi 11-D sınıfı öğrencisi F.Y. (17) okulun 3. kat penceresinden atlayarak intihar etti. F.Y.'nin öğle saatlerinde evde ağabeyiyle tartıştığı ve daha sonra okula geldiği öğrenildi. F.Y.'nin son dönemde aynı okulun 9. sınıfında okuyan kız arkadaşıyla da sürekli tartıştığı, bugün de ikili arasında bir tartışma yaşandığı belirtildi.

F.Y.'nin, derse girdiği, yanında bulunan arkadaşlarına "Bu kız yüzünden öleceğim. Canıma kıymak istiyorum, intihar edeceğim" dediği sırada konuştuğu gerekçesiyle öğretmeni tarafından sınıftan atıldığı öğrenildi. Sınıftan çıktıktan sonra bir süre koridorda bekleyen F.Y., yanındaki öğrencilere "Benim zamanım doldu" dedikten sonra koridorun sonunda bulunan pencereden aşağı atladı. Görevlilerin haber vermesiyle ağır yaralı olarak Yalova Devlet Hastanesi'ne kaldırılan F.Y., tüm müdahalelere rağmen saat 15.30 sıralarında hayatını kaybetti.

Olayı duyan Yalova Milli Eğitim Müdürü Şevki Genç okulda incelemelerde bulunduktan sonra Yalova Devlet Hastanesi'ne giderek öğrencinin ailesiyle görüştü ve başsağlığı diledi. Genç, kendisine yöneltilen soruları ise yanıtsız bıraktı.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken F.Y.'nin cenazesi cuma günü toprağa verilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*