Okutan: Urfa'ya hizmet bana gurur verir

Okutan: Urfa'ya hizmet bana gurur verir.8087
  • Giriş : 17.06.2009 / 16:25:00

Trabzon'dan Şanlıurfa'ya atanan Vali Nuri Okutan Şanlıurfa'ya gelmeye hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis eski Başkanı ve Türk İran İlişkileri Konseyi Başkanı Ali Osman Ulusoy'a veda ziyaretinde bulunan Trabzon Valisi Nuri Okutan, Trabzon'dan güzel anılarla ayrıldığını ifade ederek, Şanlıurfa'nın ise çok önemli bir kültür ve tarih şehri olduğunu söyledi.

Şehzadeler şehri Trabzon'dan Peygamberler şehri Şanlıurfa'ya gitmekten dolayı son derece memnun olduğunu ifade eden Vali Okutan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Şanlıurfa tarihiyle, kültürüyle ve gönül zenginliğiyle şanlı bir şehrimiz. Milli Mücadelemizin en önemli şehirlerinden bir tanesi olan Şanlıurfa, her zaman bir bilim, kültür ve tarih kenti olma özelliğini de sürekli devam ettirmiştir.”

Şanlıurfa'nın kültür, turizm ve sanat yönünü yeniden gün yüzüne çıkararak Şanlıurfa'nın sıcak atmosferini dünyaya yayacaklarını kaydeden Vali Okutan, “Şanlıurfamız için hep birlikte bu yönde çalışmalar yapacağız. Şimdiden Şanlıurfa'yı okuyorum. Şanlıurfalılarla birlikte şehrimizi değerlendirip hep birlikte çalışmalarımızı yürüteceğiz.” şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*