Okuyamadı!

  • Giriş : 18.09.2006 / 00:00:00

Liseyi başladığı gün ehliyetsiz sürücünün kurbanı oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kazada lise 1'e bugün başlayan çocuklardan biri hayatını kaybederken öğrenci oldukları öğrenilen 3 çocuk da yaralandı. Ehliyetsiz sürücünün kullandığı otomobil ise bir evin duvarına çarparak durabilirken aracı kullanan kişi olaydan sonra kayıplara karıştı.
Bir kişinin ölümü üç kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan kaza akşam 18.30 sıralarında Eskiizmir semti 3994 sokak numara 121 önünde meydana geldi. 17 yaşında olduğu öğrenilen G.N.'nin kullandığı 35 TF 973 plakalı Kartal marka araç sokakta oynayan Olcay Kurnaz (15) , Tarık Çelik (13), Emre Okumuş ve Talip Aygül'e (14) çarpttı.

Kazaya neden olan araç bir evin duvarına çarparak durabildi. Aracın çarptığı dört kişi yaralanırken, ağır yaralanan Sadice Ayaz Lisesi 1. sınıf öğrencisi Olcay Kurnaz, kaldırıldığı Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Aynı hastanede tedavi altına alınan diğer üç çocuğun sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Ehliyetsiz araç sürücüsü ise olaydan sonra kayıplara karıştı. Polis, babasının arabasıyla 1 kişinin ölümüne 3 kişinin de yakalanmasına neden olan kişinin yakalanması için çalışırken olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious