Okyanus manzaralı villada dehşet

Okyanus manzaralı villada dehşet.8530
  • Giriş : 29.05.2008 / 09:38:00

ABD Los Angeles’ın güneydoğusundaki San Clemente beldesinde, Pasifik manzaralı 2 milyon dolarlık malikane Ermeni asıllı Türk Uçar Ailesi’ne mezar oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Makine Mühendisi Manas ve mücevher mağazası sahibi Margit Uçar, ikiz kızları Grace ve Margo ile büyükanne Fransuhi Kesisoğlu’nun çürümüş haldeki cesetleri bir süredir kendilerinden haber alamayan akrabalarının kapısını zorlayarak girdikleri villada bulundu. Olay yerinde inceleme yapan bölge polisi, Manas ve Margrit Uçar’ın yanlarında birer tabanca buldu.

KASABA ŞOKTA

Şerif sözcüsü Erin Giudice, cesetleri çürümüş halde bulunan kişilerin vurularak öldürülmüş olabileceği ihtimalini araştırdıklarını söyledi. Dışarıdan gelen bir saldırı izi bulunmayan toplu ölüm ünlülerin de evlerinin bulunduğu San Clemente sakinlerini şoke etti. Manas ve Margrit Uçar’ın Türkiye’den ABD’ye göçtüğü, Kesisoğlu’nun da resmi oturma izni olduğunu dile getiren komşuları, “Bölge şerifi son iki haftada iki kez eve uğradı. Ancak şüpheli bir şeye rastlamayıp gittiler” dedi.

Polis yetkilileri de “Evin camları ile perdeleri örtülmüş ve kapı kilitli olduğu için tatile çıktıkları sanılmıştı. Katilin tanıdık biri olabileceği ya da aile fertlerinden birinin cinnet getirip seri cinayetlerin işlenmiş olabileceği ihtimalini araştırıyoruz” dediler.

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious