Olan Bülent Korkmaz'a oldu

Olan Bülent Korkmaz'a oldu.8948
  • Giriş : 12.05.2009 / 14:35:00

Galatasaray yönetiminin ve özellikle Başkan Adnan Polat'ın, Türkiye Futbol Federasyonu ile yaşadığı gerilimin her geçen gün ayrı bir skandalı ortaya çıkıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Geçtiğimiz 23 Nisan tarihinde, UEFA Başkanı Michael Platini'nin de katıldığı, UEFA Kupası teslim töreninde, Galatasaraylılar'ın içini burkacak şok bir olay yaşandığı ortaya çıktı.

Törende davetliler arasında, 2000 yılında UEFA Kupası'nı Futbol takımı kaptanı olarak kaldıran Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz en başlarda yer alıyordu. UEFA Başkanı Michael Platini, Bülent Korkmaz aracılığıyla kupayı İstanbul'a teslim edecekti. Futbol Federasyonu bu yüzden Bülent Korkmaz'ı resmi davetli olarak çağırdı.

POLAT'TAN VETO

Fakat bu törene katılmayı düşünen Bülent Korkmaz'a, başkan Adnan Polat'tan veto geldi. Polat, Futbol Federasyonu ile yaşanan gerilimden dolayı Galatasaray Teknik Direktörü'nün törene katılmasını istemedi.

G.Saray'daki geleceği pamuk ipliğine bağlı olan Bülent Korkmaz da direnip, başkanın isteğine karşı koyamadı ve törene katılmadı.

Böylece UEFA Kupası'nı kaptan olarak kaldıran kişi olan Bülent Korkmaz, 9 yıl aradan sonra içini burkan bir gelişme sonrasında UEFA Kupası'na ikinci defa el süremedi ve kulübünü önemli bir törende temsil edemedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*