Olası krize karşı 'İş Zekası'

Olası krize karşı 'İş Zekası'.16514
  • Giriş : 17.10.2008 / 00:15:00
  • Güncelleme : 17.10.2008 / 00:05:43

İş zekası ve veri ambarı uygulamaları konusunda bilişim sektörünün lider ismi olan Teradata 21 Ekim 2008 tarihinde mevcut ve hedef müşterileri ile bir araya gelecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İş zekası ve veri ambarı uygulamaları konusunda bilişim sektörünün lider ismi olan Teradata 21 Ekim 2008 tarihinde mevcut ve hedef müşterileri ile bir araya gelecek. Teradata Day Etkinliği'nin bu yıl seçilen teması ise “Zorlu Ekonomik Süreçlerle Başa Çıkma Yolları” olarak belirlendi.

İş zekası ve veri ambarı uygulamaları konusunda bilişim sektöründe önemli bir yeri olan Teradata herkesin gündeminde önemli bir yer tutan zorlu ekonomik süreç hakkında bir etkinlik düzenleyecek. Finans, perakende, telekomünikasyon, havayolları vb. sektörlerden yöneticilerin davet edildiği etkinlikte açılış konuşmasını Teradata Ülke Müdürü Jonathan Klaus yapacak. Klaus konuşmasında katılımcılara bütün dünyayı etkileyen zorlu ekonomik süreçte Teradata çözümlerinin nasıl avantajlar sağlayacağı, ne tür faydalar yaratacağı konusunda önemli mesajlar verecek.

Teradata'nın sunduğu iş zekası çözümlerinin piyasa tehditlerini nasıl fırsata çevirdiği konu başlığı ile ilgili sunumların yapılacağı etkinlik kapsamında Teradata müşterileri sunumlar gerçekleştirecek. Teradata hizmetlerinden yararlanan HSBC İngiltere, Vodafone Hollanda ve Migros firmalarının yöneticileri bu sunumlarda Teradata hizmetlerinden nasıl fayda sağladıklarını, iş kararı verirken nasıl bir konfor elde ettiklerini, karlılıklarını nasıl arttırdıklarını anlatıyor olacaklar.

Moderatörlüğü NTV'de yayınlanan Güzel Günler programının sunucusu Defne Sarısoy'un gerçekleştireceği etkinlik, Ortaköy Feriye'de düzenlenecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*