Olaylar masaya yatırıldı!

Olaylar masaya yatırıldı!.9683
  • Giriş : 21.11.2008 / 18:25:00

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Altınpark'ta bulunan Belediye Evi'nde gerçekleştirilen ziyarette, iki tarafın son dönemdeki olayları masaya yatırdığı öğrenildi. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, son dönemdeki hakem olaylarıyla ilgili sıkıntılarını dile getirdiği ve ikilinin bu konu üzerinde bir konuşma yaptığı kaydedildi.

Başkan Yıldırım'ın Gökçek'e, 'Önce Ankaraspor, şimdi de Ankaragücü maçıyla ilgili hakem konuları sıkça konuşuluyor. Fenerbahçe Kulübü olarak bundan büyük sıkıntı duyuyoruz' dediği öğrenildi. Gökçek'in de Aziz Yıldırım'a hak verdiği ve konuyla ilgili kendilerin de büyük hassasiyetlerinin olduğunu söylediği ifade edildi.

Görüşmedeki bir diğer önemli konunun ise Fenerbahçeli taraftarların açmaya hazırlandığı pankart olduğu öğrenildi. Sarı-lacivertli taraftarların, Melih Gökçek'in son dönemdeki açıklamalarına karşılık, 'Sandıkta görüşürüz Melih Bey' şeklinde bir pankart açmaya hazırlandığını öğrenen Gökçek'in, Aziz Yıldırım'dan bu pankartın açılmamasını istediği kaydedildi. Yıldırım'ın da söz konusu pankartın açılmayacağına dair söz verdiği ifade edildi.

Aziz Yıldırım'ın ayrıca Fenerbahçe Kulübü'nün Gölbaşı'na yapılan tesislerine giden yolla ilgili Gökçek'ten yardım istediği, Melih Gökçek'in de, tesislere giden yola güzel bir düzenleme yapacağını söylediği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*