Öldüğü kavşağa adı verildi

Öldüğü kavşağa adı verildi.13423
  • Giriş : 07.07.2008 / 22:46:00

Torba Kavşağı'nın adı, Bodrum Belediye Meclisi tarafından Barış Kavşağı olarak değiştirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Şarkıcı Barış Akarsu'nun kaza yaptığı Bodrum-Milas yolundaki ''Torba Kavşağı''nın adı, Bodrum Belediye Meclisi tarafından ''Barış Kavşağı'' olarak değiştirildi.

Bodrum Belediyesinin olağan aylık toplantısında, ilçedeki bir park ve üç sokağın isim değişikliği ile ilgili madde görüşüldü.

Buna göre, şarkıcı ve oyuncu Barış Akarsu'nun kaza yaptığı Torba Kavşağı'nın adı ''Barış Kavşağı'', Eskiçeşme Mahallesi Haremtan mevkisindeki 1542. sokağın adı ''Saynur Gelendost Sokağı'', Torba Mahallesi İsmet İnönü Caddesi ve Funda Sokak'taki parkın adının ''Ali Haydar Ersoy Parkı'', Çarşı Mahallesi'nde bulunan 3 nolu sokağın adı ''Müfit Hilmi Kortek Sokağı'', Kumbahçe Mahallesi'nde bulunan 2438 nolu sokağın adı ise ''Burçak Ozkay Sokağı'' olarak değiştirildi.

Barış Akarsu'nun bulunduğu otomobil, 29 Haziran 2007'de Bodrum Torba Kavşağı'nda Halil İbrahim Çetin yönetimindeki kamyonla çarpışmıştı.

Kazada, otomobilde bulunan Zeynep Koçak ve Nalan Kahraman hayatını kaybetmişti. Yaralanan ve özel bir hastanede tedavi altına alınan Barış Akarsu da bir süre sonra yaşam savaşını kaybetmiş, Akarsu'nun cenazesi Bartın'ın Amasra ilçesinde defnedilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*