Öldürdüğü çocuğun annesiyle nikahlıymış

  • Giriş : 10.11.2006 / 00:00:00

Çorum'da 3 yaşındaki bir çocuğu döverek öldüren kişinin, çocuğun annesi ile imam nikahı kıydırarak birlikte yaşadığı iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Daha önce iki kez evlenip boşanan 21 yaşındaki Muazzez K. ile bir süre önce imam nikahı kıydırarak birlikte yaşamaya başladığı öğrenilen İ.C. isimli şahsın yaşadığı mahallede olay sonrası tam bir sessizlik yaşanıyor.
Polis tarafından kilit vurulan Kale Mahallesi'ndeki evin bulunduğu Şeyh Eyüp Sokak'ta yaşayan komşular olay hakkında basına herhangi bir görüntülü açıklama yapmaktan kaçınıyor. Küçük Mert'e devamlı şiddet uygulandığını söyleyen bazı komşular, çocuğun yüz ve vücudunun devamlı morluklar içinde olduğunu söyledi. Annesinin imam nikahlı eşinin küçük çocuğa iyi davranmadığını ifade eden vatandaşlar, Muazzez K.'nın daha önce iki kez evlilik yaptığını, çocuğun ise ilk eşinden olduğunu belirttiler.

MERT'İN CENAZESİNE SAHİP ÇIKAN OLMADI

Annesinin birlikte yaşadığı kişi tarafından feci şekilde dövülerek öldürülen Mert'in Çorum Devlet Hastanesi Morgu'nda bulunan cenazesine sahip çıkan olmadı. Osmancık ilçesinde yaşayan anne ve babasıyla küs olduğu öğrenilen Muazzez K.'nın, Çorum'da yaşayan yakınının bulunmadığı öğrenildi. Morg yetkilileri, cenazenin defni için henüz kendilerine bir müracaat olmadığını açıkladılar.

Bu arada polis tarafından gözaltında tutulan anne Muazzez K. ile birlikte yaşadığı İ.C.'nin haklarında yapılan işlemlerin tamamlanmasının ardından adli mercilere sevk edileceği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious