Ölene kadar Gamze'yi mutlu etmek istiyorum

Ölene kadar Gamze'yi mutlu etmek istiyorum.14101
  • Giriş : 23.06.2008 / 09:48:00

Evliliğe sıcak bakmayan Uğur Pektaş nasıl ikna oldu?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Arka Sokaklar adlı polisiye dizide 1.5 yıl önce tanışan ve büyük aşk yaşayan Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş, 3 gün önce sessiz sedasız evlenmişlerdi.Sadece 50 kişilik aile ve yakın arkadaş grubunun katıldığı düğün töreni Büyük Ada'nın sakin bir koyunda gerçekleşmişti.

“EVLİLİĞE KARŞIYDIM”

İkili düğünleriyle ilgili bir görüş içeren ferman bile yazdı. Pektaş düğün sonrası evliliği ile ilgili ilk kez konuştu. "Allah izin verirse hayatımın geri kalanını Gamze'yle geçirmek istiyorum" diyen genç oyuncu duygularını şöyle dile getirdi:

"Beni tanıyanlar bilir önceleri evliliğe pek sıcak bakmıyordum. Sanki bana zorlama bir şey gibi geliyordu. Beraber olmak için imzanın şart olmadığını düşünüyordum. Ama bu düşüncelerim Gamze'yi tanıyınca değişti. Zaman geçtikçe anladım ki onunla hayatımın geri kalanını geçirebilirim. Şimdi Allah nasip ederse onu ölene kadar mutlu etmek istiyorum. Düğünün ayrıntılarıyla ben de yakından ilgilendim. Her zaman istediğimiz sade ama unutulmaz bir düğündü. Bunu da gerçekleştirdik. Gamze'nin gülücüklerinden de çok mutlu olduğunu anladım. Onun mutluluğu için her şeyi yaparım. Üzülmesine dayanamıyorum"

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious