"Olmak yada olmamak maçı"

  • Giriş : 15.11.2008 / 14:59:00

Çankırı Belediyespor Teknik Direktörü Erdal Alpaslan, Erzurumspor maçının ''olmak ya da olmamak'' maçı olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

TFF 2. Lig 4. Grup'ta son iki maçta çok iyi oynamalarına rağmen güzel oyunu skora yansıtamadıklarını belirten Çankırı Belediyespor Teknik Direktörü Erdal Alpaslan, Erzurumspor maçının ''olmak ya da olmamak'' maçı olduğunu söyledi. Taraftarın, takımın beklenilen noktada olmaması nedeniyle kendilerini eleştirebileceğini ifade eden Alpaslan, ''Fakat burada yönetici arkadaşlarımızın söylediği gibi sonuca bakıldığı zaman, sonuçta bir mağlubiyet var. Takımımın eleştirileceği tek şey basit gol yemesi ve gol kaçırmalarıdır. Sıralamadaki yerimiz bizim için çok sıkıntılı bir yer. Sonuç itibariyle şu anda zor ve sıkıntılı bir donemden geçiriyoruz'' dedi.

Gelecek için ümitli konuşan Alpaslan, oynadıkları oyunu devam ettirerek sonuca ulaşmayı amaçladıklarını belirterek, ''İyi oyunumuzu devam ettirip sonuca çevirmeyi düşünüyoruz. Son haftalarda çok puan kaybettik. Erzurum maçı da bizim için çok önemli bir maç. Olmak ya da olmamak diyebiliriz. Bu nedenle amacımız bu maçı alarak yolumuza devam etmek'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*