Ölmeden önce son sözü katili yakalattı

  • Giriş : 25.11.2006 / 00:00:00

Hatay'ın İskenderun ilçesinde Yıldırımtepe Mahallesi'nde bıçaklanan genç hayatını kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Edinilen bilgiye göre olay, Yıldırımtepe Mahallesi'nde meydana geldi. Esengül Mahallesi'nde bir fırında çalışan Ali Gündüz (24), gelen bir telefon üzerine iş çıkışı Yıldırımtepe Mahallesi'ne gitti. Yıldırımtepe mah. 397 Sokak'ta, 'Şeytan Deresi olarak adlandırılan yerden geçerken saldırıya uğrayan Ali Gündüz, göğsünden bıçaklandı.
Sürünerek 40 metre ilerideki bakkal dükkanına giden Gündüz, patronu olan 'Sincar'ı arayın' dedikten sonra hayatını kaybetti.

Bakkal sahibinin haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis, cinayetle ilgili çalışma başlattı. Polis, üzerinden kimlik çıkmayan ve sadece cep telefonu bulunan Gündüz'ün yakınlarına uzun süren çabalar sonucu ulaştı.

Olay yerine gelen baba Mehmet Gündüz, oğlunun cansız bedeniyle karşılaşınca fenalık geçirdi. Genç yaşta bıçaklanarak öldürüldüğü idda eden Gündüz'ün cesedi, savcı ve polisin incelemelerinin ardından ambulansla İskenderun Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlatan emniyet ekipleri Ali Gündüz'ün cep telefonuyla yaptığı görüşmelerden hareket ederek H.G. isimli evli kadınla gönül ilişkisi bulunduğunu belirledi. Bunun üzerine soruşturmayı derinleştiren polis, H.G.'nin kayınbiraderi M.A.G.'yi cinayet zanlısı olarak gözaltına aldı.

Suç aleti bıçağı polise teslim eden H.G.'nin eşi H.G. de gözaltına alındığı belirtilirken polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious