Ölü adamı hayvan leşi sanıp ezmişler!

Ölü adamı hayvan leşi sanıp ezmişler!.9790
  • Giriş : 18.06.2009 / 20:00:00

Yerde yatan adamın üzerinden 2 saat boyunca arabalar geçmiş!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aksaray'ın Sultanhanı Beldesi'nde, karşıya geçmek isteyen alkollü 26 yaşındaki Erdal Veren'e sürücüsü ve plakası belirlenemeyen bir araç çarptı. Yolda yere yığılan Veren'i farketmeyen sürücüler, otomobilleriyle üzerinden geçti.

Kaza, saat 04.30 sıralarında Aksaray- Konya Karayolu'nun 40'ıncı kilometresinde meydana geldi. İddiaya göre, bir eğlence yerine gidip akol alan Erdal Veren, saat 02.30 sıralarında evine gitmek için yola çıktı. Yolun karşısına geçmek isteyen Veren'e sürücüsü ve plakası belirlenemeyen bir araç çarptı.

Yere yığılan Veren'i farketmeyen çok sayıda sürücü araçlarıyla üzerinden geçti. Yaklaşık 2 saat süresince yolda kalan cesedi farkeden bir sürücü jandarmaya bildirdi. Olay yerine gelen jandarma, Veren'in parçalanmış cesedini buldu. Karayolunu ulaşıma kapatan jandarma, Aksaray kent merkezi girişinde, Sultanhanı Beldesi yönünden gelen araçları durdurdu. Jandarmanın görüştüğü kamyon ve otobüs sürücüleri, yerde yatanı, hayvan leşi sandıkları için durmadıklarını söyledi.

Veren'in parçalanmış cesedi, otopsi yapılmak üzere Aksaray Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*