Ölü bildiği babasını internetten buldu

Ölü bildiği babasını internetten buldu.12613
  • Giriş : 19.04.2009 / 09:15:00

Dirk Pratt ve babasının yaşadıkları yıllardır "böyle şey olmaz canım" diyerek seyrettiğimiz Türk filmlerini aratmıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eski kocasına kızının kızına babasının öldüğünü söyleyen bir anne, yılllarca birbirlerinin öldüğünü sanan baba kız. En sonunda kızın merakı ile mutlu sona kavuşan ikilinin hikayesi şöyle gelişmiş:
Francesca, annesi ve babası ayrıldığı zaman sadece iki yaşındaydı. Ayrılmalarından kısa bir süre sonra, anneannesi babası Dirk Pratt'a kızının annesi ile birlikte Ekvador'a seyahate gittiğini ve orada sivrisinek sokmasından dolayı hayatını kaybettiğini söyledi. Aradan geçen 27 yıl içinde Pratt, kızının öldüğünü bilerek yaşadı. Ama, aslında ölmeyen kızı Francesca 2007 yılında Angelina Jolie'nin Wanted isimli filmini izledikten sonra hayatında hiç görmediği babasını aramaya karar verdi. Bunu yapmanın en iyi yolunun internet üstünde aramak olduğunu düşünen kız, "Ben Dirk Pratt'ın kızıyım ve onu bulmak istiyorum" diye bir mesaj yazdı.
27 yıl sonra öldüğünü sandığı kızının mesjını okuyan adam neye uğradığını şaşırdı.Mesajına cevap gelen 30 yaşındaki Francesca da çok şaşkındı, çünkü annesi ona da babasının Seattle'da dalış yaparken hayatını kaybettiğini söylemişti. Pratt, yaşadıklarını şöyle anlatıyor;
"Kızımın öldüğünü öğrenmek hayatımda gördüğüm en korkunç acıydı. Ama kalbimin bir yanı da onun yaşadığını ve beni aradığını söylüyordu. İnternet üstünde mesajı görünce birinin bana sevimsiz bir şaka yaptığını sandım. Hala şoktayım, sanki hiç uyanmak istemediğim bir rüyanın içindeyim. Çok sevinçliyim, ama 27 yılımı kaybettiğim için biraz da üzüntülüyüm. Onun büyümesini göremedim. Şimdi olgun ve güzel bir kadın olmuş. Bir kızım olduğunu ve bir de torunum olacağını öğrendim, kızım hamileymiş ve bir kız bebek bekliyormuş. Bu inanılmaz bir mutluluk."
Francesca ise duygularını "Annem bana babamın öldüğünü söyledi. Ama ben her zaman biraz şüphe duydum. En sonunda gerçekten aramak istedim ve doğru olmadığını öğrendim. Ne kadar mutlu olduğumu anlatmaya kelimeler yetmez. Hayatımda ilk kez "baba" dedim." sözleriyle anlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*