Ölü bulunan hemşirenin sırrı ne?

Ölü bulunan hemşirenin sırrı ne?.7697
  • Giriş : 20.01.2009 / 20:14:00

Malatya'da kayıp olan ve daha sonra cesedi bulunan hemşirenin ayrıldığı eşi herşeyi itiraf etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Malatya'da çalıştığı hastaneden ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan ve bugün Konak beldesinde dağlık arazide gömülü bulunan hemşire Özgür Karaağaç'ı (30), öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan eski eşi polis memuru Ö.K'nın suçunu itiraf ettiği öğrenildi.

Malatya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünde ifadesi alınan Ö.K'nın, eski eşini çıkan tartışma sonucu öldürdüğünü anlattığı bildirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünde görevli Ö.K'nın, eski eşi Karaağaç ile 26 Kasım 2008 tarihinde mesai bitiminde buluştukları otomobilde çocukların velayeti konusunda tartışma çıktığını söylediği öğrenildi. Tartışmanın büyüdüğünü anlatan Ö.K'nın, itişme sırasında Hemşire Karaağaç'ın başının kapıya çarptığını ve hareketsiz kaldığını iddia ettiği bildirildi. Bir süre sonra öldüğünü anladığı eski eşini otomobilin bagajına koyarak Konak beldesine gittiğini ifade eden Ö.K'nin, Özgür Karaağaç'ı dağlık arazide gömdüğünü söylediği öğrenildi.

Bu arada, çıkan adli tıp raporunda Karaağaç'ın beyin kanaması sonucu öldüğü belirtildi. Malatya Adli Tıp Kurumu'nda otopsi yapıldıktan sonra ailesine teslim edilen Özgür Karaağaç'ın cenazesi, Konak beldesinde toprağa verildi.

Olayla ilgili Ö.K'nin akrabaları olduğu belirlenen 4 kişi daha gözaltına alındı.

Öte yandan, 2006 yılında Karaağaç'tan boşandığı belirtilen Ö.K. hakkında Erzincan'da görev yaptığı sırada eşini darp ettiği iddiasıyla soruşturma açıldığı, Karaağaç'ın da günlük tuttuğu ajandada kocasından sık sık dayak yediğini yazdığı öğrenildi.

OLAY

Malatya Devlet Hastanesinde görevli hemşire Özgür Karaağaç, 26 Kasım 2008 tarihinde otomobiliyle hastaneden ayrılmış ve kendisinden bir daha haber alınamamıştı.

Kayıp hemşirenin bulunması için çalışma yapan polis, geçtiğimiz günlerde hemşireye ait otomobili bir otoparkta bulmuştu. Polis ekipleri, sorgulamaların ardından Konak beldesinde bir arazide başlattığı kazı çalışmasında, Karaağaç'ın cesedine ulaşmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*