Ölüm anı güvenlik kamerasına böyle yansıdı

Ölüm anı güvenlik kamerasına böyle yansıdı.10918
  • Giriş : 03.07.2008 / 04:26:00
  • Güncelleme : 02.09.2016 / 09:33:09

Güvenlik kamerası ölüm anını kaydetti. Ama kayıtta öyle bir şey daha var ki asıl şok orada.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Bir psikiyatri hastanesinin güvenlik kamerasındaki kayıt Amerika'yı şoke etti. Çünkü kayıtta yer alan bir hastanın ölüm anında yaşananlar, insanları hayretler içinde bıraktı.

Sabah saat 05.32'de başlayan kayıt, bir sandalyede oturan açık mavi elbiseli hasta kadını gösteriyor. Duvar buyunca sıralanmış sandalyelerin birinde bir başka hasta kadın, bir diğer sandalyede de bir hasta daha oturuyor.

Mavi elbiseli kadın sandalyeden düşüyor. İşte, kayıttaki asıl şok bundan sonra başlıyor. Çünkü boylu boyuna yerde yatan kadına kimse yardım etmiyor. Bir güvenlik görevlisi dahil hiç kimse istifini bozmuyor. Yaklaşık bir saat sonra bir hastanın uyarıları üzerine, hastane personeli kadına müdahale ediyor. Ancak kadının sandalyeden düştükten birkaç dakika sonra öldüğü anlaşılıyor.

Güvenlik kayıtlarını izleyen polis, hastane kayıtlarına göre kadının öldüğü dakikalarda, yatağında yattığı belirtildiğine dikkat çekiyor. Medyada yer alan bu görüntülerdeki ölümden çok, bir insanın ölüme karşı diğer insanların kayırsızlığının, vurdumduymazlığının boyutları herkesi dehşete düşürdü.

Güvenlik kamerasında ölüm anı görülen kadının "ajitasyon" teşhisiyle tedavi gördüğü belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious