Ölüm paintball oynarken geldi

Ölüm paintball oynarken geldi.13849
  • Giriş : 16.01.2008 / 09:03:00

Kadıköy'de kapalı mekanda paintball oynayan Sercan Cömert (20), oyun sırasında hayatını kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gencin ölüm sebebinin kalp krizi olduğu ileri sürüldü. Olay yerine gelen ailesi ve yakınları büyük üzüntü yaşarken, güçlükle ayakta durabilen annesi, yakınları tarafından sakinleştirildi.

Olay, dün saat 22.00 sıralarında meydana geldi. Kadıköy Erenköy Bağdat Caddesi numara 353'de bulunan Adorium isimli, kapalı mekan paintball salonuna arkadaşlarıyla oyun oynamaya gelen Sercan Cömert, oyun sırasında rahatsızlandı. Yere yığılan Cömert'e arkadaşları yardım etmek istedi ancak genç kısa süre sonra hayatını kaybetti. Arkadaşları durumu yakınlarına ve polise haber verdi. Polis, olay yerinde incelemerde bulunurken, gencin yakınları ve ailesi de olay yerine geldi. Ani gelen ölüm nedeniyle büyük üzüntü içinde olan yakınları birbirlerine sarılarak ağladı. Ölen gencin annesi Elif Cömert, ayakta durmakta zorlandı.

Savcı'nın incelemelerinin ardından ceset özel bir ambulansla Adli Tıp Kurumu morguna götürülürken, yakınları cesedin götürülmesi sırasında gözyaşlarına boğuldu. Polis, oyun salonunun görevlilerini sorgulamak için karakola çağırdı, oyun malzemelerinden de incelemek üzere örnekler aldı.

Amatör fotoğrafçı olan gencin arkadaşlarıyla sık sık paintball oynadığı belirtildi. Cömert'in herhangi bir rahatsızlığının olmadığı söylenirken, salonun kapalı ve havasız olmasının kalp krizini tetiklemiş olabileceği ifade edildi.

Cömert'in ölüm sebebi ise Adli Tıp raporlarından sonra netleşecek. Olayla ilgili soruşturma alınan ifadeler ve incelemeler ışığında sürüyor.

(CİHAN)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious