Ölüme uykuda yakalandı

  • Giriş : 17.02.2007 / 00:00:00

Bursa’da, bir ay sonra evlenecek olan 27 yaşındaki bankacı Fatma Güler, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Mudanya İlçesi'ne bağlı Güzelyalı Beldesi'ndeki Yalı Mahallesi'ndeki Huzurkent Sitesi’nde oturan ve bir bankanın Bursa’daki şubesinde çalışan Fatma Güler, dün gece odasındaki kömür sobasını yakıp uykuya daldı. Nişanlı olduğu ve bir ay sonra evleneceği öğrenilen Güler, sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendi.

Sabah saat 05.00 sıralarında namaz kılmak için uyandığında kızının öksürdüğünü duyan baba 60 yaşındaki Bahattin Güler, rahatsız etmemek için odasına bakmayıp tekrar yattı. Saat 06.30 sıralarında uyanan Bahattin Güler, evdeki kömür kokusunu fark edip, kızının odasına girdiğine cansız bedeniyle karşılaştı. Ambulansla Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Fatma Güler’in sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek, yaşamını yitirdiği belirlendi.

İşçi emeklisi Bahattin Güler ile 57 yaşındaki Şerife Güler’in tek çocukları olan Fatma Güler’in cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious