Ölümünden 18 yıl sonra popüler oldu

Ölümünden 18 yıl sonra popüler oldu.7204
  • Giriş : 12.12.2008 / 12:22:00

Anlamazdın' şarkısı ile ölümünden 18 yıl sonra yeniden popüler olan şarkıcı Ayla Dikmen'in adına kurulan internet sayfasına yüzlerce mesaj gönderildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Adına kurulan internet sitesine yüzlerce aşk mesajı yağıyor.

Anlamazdın' şarkısı ile ölümünden 18 yıl sonra yeniden popüler olan şarkıcı Ayla Dikmen'in adına kurulan internet sayfasına yüzlerce mesaj gönderildi.
1990 yılında aramızdan ayrılan şarkıcı Ayla Dikmen 'Issız Adam' filmiyle adeta hayata yeniden döndü. Filmin final sahnesinde çalan ve sanatçının 1976 yılında yaptığı plakta yer alan 'Anlamazdın' isimli şarkısı sanatçının ölümünden 18 yıl sonra gönüllerde taht kurdu. Ayla Dikmen'in yeğeni Meltem Çelebioğlu geçen yıl teyzesinin anısına, onun şarkılarından oluşan 'Seninle Sonsuza Kadar' isimli bir albüm çıkarmış ve Dikmen'i yeni nesillere tanıtmak için www.ayladikmen. com isimli bir internet sitesi açtığını söylemişti. 'Issız Adam' filminde o şarkıyı dinleyenler Ayla Dikmen adına açılan internet sitesindeki 'ziyaretçi defteri' sayfasına sevgi mesajı yağdırıyor.

GEÇ DE OLSA SENi TANIDIK

Cikletten çıkan tekerlemeleri şarkı yapan insanlara çok güzel bir ders verdiniz huzur içinde yatın ...

Bu şarkılar için sana teşekkür ederiz. Geç de olsa anladık ki sizler gerçekten sesiniz ve yorumunuzla müziğe çok şey katmışsınız.

Tesekkürlerin ennnnnnnnnnn güzeli senin olsun Ayla Dikmen.

İşte sanatçının ölümsüz olması bu demek. Mekanın cennet olsun.

İlla birileri bizim gözümüze çomak sokacak ki böyle insanların değerini geç anlayalım. Muhteşem bir insan, muhteşem bir ses ve harika bir yorum. Seni sevgi ve rahmetle anıyoruz.

Ayla abla yaşadığın zamana ışınlanmak isterdim inan. Şimdi her şey çok yalan oldu. Nurlar içinde yat.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*