Ömer U.'yu yakalayan polise 10 maaş ikramiye ödülü

Ömer U.'yu yakalayan polise 10 maaş ikramiye ödülü.13361
  • Giriş : 10.04.2008 / 21:39:00
  • Güncelleme : 10.04.2008 / 21:45:02

Akdeniz Üniversitesi olaylarında ateş ederken görüntülenen Ömer U.’yu yakalayan polise ödül.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Akdeniz Üniversitesi’nde 6 Nisanda meydana gelen olaylar sırasında, tabancayla ateş ederken görüntülenen Ömer U.’yu yakalayan polis memuruna 10 maaş tutarında ödül verileceği öğrenildi.

Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan, şimdiye kadar vatandaştan gelen ihbarların asılsız çıktığını, çok sayıda ekiple arama çalışmasını sürdürdüklerini söyledi.

Antalya Terörle Mücadele ve İnfaz Bürosu’nda görevli polislerin Ömer U’nun yakalanabilmesi için mesai saatleri dışında da çalıştıkları kaydedildi. Antalya Emniyet Müdürlüğü’nün Ömer U.’yu yakalayan polise 10 maaş tutarında ödül vereceği de belirtiliyor.

Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan, Akdeniz Üniversitesi’ndeki olaylarda silahla ateş açan Ömer U’nun yakalanması için çalışmaların yoğun olarak sürdürüldüğünü bildirdi. Feyzullah Arslan, Polis Haftası kutlamaları kapsamında Atatürk Anıtı’na çelenk konulması törenleri sırasında gazetecilerin sorusu üzerine yaptığı açıklamada, Akdeniz Üniversitesi yerleşkesinde pazar günü yaşanan olaylarda silahla ateş açan Ömer U.’nun yakalanmasına çalışıldığını bildirdi.

Aslan, şöyle devam etti: “Şahsı arıyoruz. Her tarafta yoğun bir çabayla ve çok sayıda ekiple gece gündüz arıyoruz. Arkadaşlar bu konuda çok yoğun çalışıyor. 10 Nisan Polis Günü törenimiz bu nedenle çok kalabalık değil. Şahsın yakalanabilmesi için vatandaşların da desteğini bekliyoruz. Şahsı görenlerin, yerini bilenleri polise haber vermesini istiyoruz. Vatandaşların bu konudaki desteğini görüyoruz. İhbarlar geliyor ancak henüz bu ihbarlar olumlu olmadı. Antalya Emniyet Teşkilatı olarak her türlü çabayı gösteriyoruz. Gerekli önlemleri de aldık”

NTVMSNBC

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious