Omurgasız Fenerbahçe!

Omurgasız Fenerbahçe!.13040
  • Giriş : 03.10.2008 / 13:03:00
  • Güncelleme : 03.10.2008 / 12:44:29

Sakatlıklar ve sistem sorunuyla boğuşan Fenerbahçe´nin kolu kanadı iyice kırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sakatlıklar ve sistem sorunuyla boğuşan Fenerbahçe´nin kolu kanadı iyice kırıldı. Takımın omurgasını oluşturan Lugano, Alex ve Semih, Kayserispor maçında yok.
Hepsi üst üste geldi

Sezona büyük hedeflerle başlayan, ancak tam tersi bir görüntü çizen Sarı-Lacivertli ekibin iki yakası bir araya gelmiyor. Sakatlıklarla boğuşan, sisteme uyum süreci nedeniyle büyük sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe'de bir kötü haber de takımın omurgasından geldi. Sakatlıkları nedeniyle Lugano, Alex de Souza ve Semih Şentürk, pazar günü İstanbul'da oynanacak Kayserispor maçında forma giyemeyecek. Bu durumda böylesi hayati önem taşıyan 90 dakikaya nasıl bir kadronun çıkacağı da tam bir soru işareti...

Alex rolü Emre'nin

Aslında Luis Aragones'in fazla bir şansı da bulunmuyor açıkçası. Sakatlıklar ve formsuzluklardan ötürü alternatifi iyice azalan İspanyol teknik adamın, kalede yine Volkan Demirel'e görev vermesine kesin gözüyle bakılıyor. Savunmanın ortasında Edu-Önder ikilisi görev yaparken, sağ çizgide Gökhan Gönül-Kazım, solda ise Roberto Carlos-Uğur Boral oynayacak. Orta sahanın göbeğinde Alex'in görevini Emre Belözoğlu üstlenecek. Arkasında Maldonado-Selçuk, en uçta ise yine Güiza yer alacak.

HABER3

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*