Önce dayak attı, sonra tecavüz etti

Önce dayak attı, sonra tecavüz etti.9363
  • Giriş : 05.01.2009 / 15:45:00

Yılbaşı gecesi birlikte eğlendiği arkadaşı tarafından alıkonulduğu evden polis kurtardı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bahçelievler'de yılbaşı gecesi birlikte bara giderek eğlendiği erkek arkadaşı Erhan Y.'nin tecavüzüne uğrayan ve alıkonulduğu evden polis baskınıyla alınıp hastaneye kaldırılan 25 yaşındaki S.B., karşı koymasına rağmen dayak yediğini, tecavüze uğradığını söyleyerek şikayetçi oldu. İşyerinde gözaltına alınan Erhan Y. ise çıkarıldığı mahkemece delil yetersizliğinden serbest bırakıldı.

S.B.'nin iddialarına göre olay şöyle gelişti: 25 yaşındaki S.B., bir süredir birlikte olduğu tekstilci Erhan Y.,'den ayrılmak istedi. Ancak Erhan Y., her defasında genç kadının bu isteğine karşı çıktı. Yılbaşı gecesi kız arkadaşını bara davet eden Erhan Y. ile S.B., geç saatlere kadar eğlendi.

Bardan çıktıktan sonra Erhan Y., genç kadını evine bırakmak yerine, Bahçelievler'deki kendi evine götürdü. Bu sırada S.B.'yi başka bir erkek arkadaşı aradı. Bunun üzerine çılgına dönen Erhan Y., “Benden bu yüzden mi ayrılmak istiyordun. Şimdi görürsün sen" diyerek, genç kadının kıyafetlerini zorla çıkardı. Önce fiili livatada bulunmak isteyen Erhan Y., direnen genç kadını feci şekilde dövdü. Ardından da tüm karşı koyma çabalarına rağmen etkisiz hale getirdiği S.B.'ye tecavüz etti.

KAPIYI KİLİTLEYİP İŞE GİTTİ

Sabah saatlerinde ise genç kadının cep telefonunda bulunan SIM kartı alan Erhan Y., kapıyı kilitleyerek işe gitti. Çantasında bulunan yedek sim kartını telefona takan S.B. ise annesini arayarak yardım istedi. Kızının yardım çığlıkları üzerine dehşete kapılan S.B.'nin annesi soluğu Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'nda aldı. Suç duyurusunda bulunarak kızının kurtarılmasını isteyen annenin isteği üzerine savcılık durumu Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bildirdi. Hemen harekete geçen Bahçelievler Asayiş Büro dedektifleri Erhan Y.,'nin adresine baskın düzenledi. İçeriden S.B.'nin sesini duyan dedektifler kapının kilitli olması nedeniyle çağırdıkları çilingirle içeri girdi.

KANLAR İÇERİSİNDE BULUNDU

Tanınmayacak halde ve kanlar içerisinde bulunan S.B., polisler tarafından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Genç kadını kurtaran Bahçelievler Asayiş Büro dedektifleri daha sonra da tekstil işiyle uğraşan Erhan Y.'nin işyerine baskın düzenledi. Gözaltına alınan Erhan Y.'nin, getirildiği Bahçelievler Asayiş Büro Amirliği'nde “Benden ayrılmak istiyordu. Bir de başka erkek arayınca çılgına döndüm. Hatalıydım. Yapmamalıydım” dediği öğrenildi.

ÖNCE DÖVDÜ, SONRA TECAVÜZ ETTİ

S.B ise ifadesinde, “Yılbaşı gecesi beni eğlenceye çağırdı. Zaten ayrılacaktım. Son kez çıkayım diyerek kabul ettim. Bir bara gidip eğlenirken alkol aldık. Daha sonra beni eve bırakacağını söyledi. Ancak beni evime değil kendi evine götürdü. Bu sırada başka bir erkek arkadaşım beni telefonla aradı. Telefonu elimden aldı. Ekranda erkek ismi görünce de çıldırdı. Kıyafetlerimi çıkarıp, beni soydu. Fiili livatada bulunmak istedi. Karşı koyunca da beni yumruklamaya başladı. Daha sonra direnmeme rağmen tecavüz etti. Sabah ise telefonumdan SIM kartımı çıkarıp kapıyı da üzerime kilitleyip gitti. Kendisinden şikayetçiyim” dediği öne sürüldü.

SERBEST KALDI

Tecavüz ve alıkoymak suçundan gözaltına alınan Erhan Y, Bahçelievler Asayiş Büro Amirliği'ndeki sorgusunun ardından Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edildi. Zanlı, tecavüzle ilgili delil yetersizliğinden mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Polis yetkilileri, saldırganın iki gün evde tuttuğu genç kadının vücudunu yıkadığı için sperm izine rastlanmadığını, kadının iç çamaşırının incelenmek üzere laboratuvara gönderildiğini belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*