Önce kızgın yağ, sonra bıçaklama

Önce kızgın yağ, sonra bıçaklama.7886
  • Giriş : 12.06.2009 / 12:46:00

"Beni kullanıp atacağını zannettim. Bunun için kendisini öldürmek istedim."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Samsun'da bir dernek başkanı uyuduğu sırada 4 aydır birlikte yaşadığı dostu tarafından kafasına kızgın yağ dökülerek bıçaklandı. Ağır yaralanan A.G., dostu polis tarafından yakalandı.

Olay, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde saat 09.30 sıralarında meydana geldi. Bir dernek başkanı olan A.G. (41) iddiaya göre 4 aydır birlikte yaşadığı dostu S.A. (24) tarafından yatağında saldırıya uğradı. Önce kafasından aşağıya kızgan yağ dökülen Başkan G., acı ile ayağa kalkmak isterken bu defa 5 yerinden bıçaklandı. Yaralı halde üçüncü kattaki inen G., komşuları tarafından hemen Samsun Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak ameliyata alındı.

"BENİ KULLANIP ATACAĞINI ZANNETTİM"

Olay sonrası polis tarafından yakalanan S.A., İlyasköy Polis Merkezinde "4 ay önce birlikte yaşamaya başladık. Benim adıma kredi kartı aldı, borç yaptı. Beni kullanıp atacağını zannettim. Bunun için kendisini öldürmek istedim. Önce kızgın yağ döktüm. Daha sonra bıçakla rast gele bıçakladım" dediği öğrenildi.

Yaklaşık 4 aydır birlikte yaşadığı dostu tarafından önce kız yağ dökülen daha sonra da bıçaklanan A.G.'in birlikte yaşadığı 2 kadının daha olduğu öne sürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*