Önce oğlunu sonra kendini vurdu

  • Giriş : 15.11.2006 / 00:00:00

Üsküdar'da prostat kanseri olan bir baba, şizofren olan oğlunu silahla vurduktan sonra aynı silahla kendini vurdu. Baba ve oğul ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alınan bilgiye göre olay Beylerbeyi Şemsi Bey Sokak Murat Apartma'nın da meydana geldi. Uzun süredir prostat kanseri nedeniyle tedavi gören Nejat Ogan (55), şizofren hastası olan oğlu Ali İhsan Ogan'ı (30) ruhsatsız silahla başından vurdu. Cinnet geçiren baba Nejat Ogan, oğlunu vurduktan sonra bir kurşunda kendi kafasına sıktı.

Hostes olan kızı Bilgin Ogan'ın gözleri önünde oğlunu vurduktan sonra canına kıymak isteyen baba Nejat Ogan ile ağır yaralı İhsan Ogan, sağlık ekipleri tarafından Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Baba ve oğlun hayati tehlikeyi atlatamadığı belirtildi.

Bu arada olay nedeniyle şoka giren Bilgin Ogan, yerde yaralı yatan babası ve kardeşine müdahe eden sağlık ekiplerinden babasını kurtarmalarını istedi. Gözyaşları arasında "kardeşimi bırakın babamı kurtarın" diye bağıran Bilgin Ogan, polis ekipleri tarafından güçlükle sakınleştirildi. Komşuları Nejat Ogan'ın prostat kanseri olduğunu, oğlunun ise herhangi bir yerde çalışmadığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious