Önce polisi aradı sonra intihara kalkıştı

Önce polisi aradı sonra intihara kalkıştı.11858
  • Giriş : 11.06.2009 / 20:35:00

Trabzon'dan kaçıp Samsun'a gelen bir genç kız, polise ihbarda bulunduktan sonra, mezarlıkta telefon kablosu ile kendini ağaca asmak isterken polis tarafından kurtarıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, 155 Polis İmdat hattını arayan bir genç kız, Asri Mezarlık'ta kendini ağaca asarak intihar edeceği ihbarında bulundu. Bunun üzerine söz konusu mezarlık bölgesine ekip sevk edilirken, çevrede yapılan araştırma sonucu kendini telefon kablosu ile ağaca asmak isteyen genç kız bulundu.

Trabzon'daki evinden bu sabah kaçtığı öğrenilen Melek Mutlu (20), Samsun Devlet Hastanesine götürülerek kontrol altına alındı.

Çevresine ''Ölmek istiyorum'' diye bağıran genç kızın yanında bulunan ajandada ise ''Tek suçum inanmak, sevmektir, ama yanılmışım. Sakın yapmayın, yapanı da suçlamayın. Tek suçlu arayın o da kandırandır. Seviyorum deyip oynayandır'' şeklinde bir not bulundu.

Bu arada, genç kızın üzerinde bulunan cep telefonunun çalması üzerine telefona cevap veren polisler, genç kızın ablası olduğunu söyleyen kişi ile görüşerek durumu anlattı.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*