Önce tecavüz etti sonra canice öldürdü

  • Giriş : 23.11.2006 / 00:00:00

ŞIRNAK’da 6 kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 21 yaşındaki A.B., geçen ay önce tecavüz edilip ardından başı taşla ezilerek öldürülen 13 yaşındaki S.T’nin katil zanlısı çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şırnak Emniyet Müdürlüğü, geçen ay 13 yaşındaki S.T’nin tecavüz edildikten sonra başının taşla ezilerek öldürülmesi, küçük kızları bıçakla tehdit edilerek cinsel tacizde bulunulması olaylarının ardından 5 ayrı ekip kurup geniş çaplı bir operasyon başlattı. Yapılan operasyonlarda önceki gün A.B. polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. A.B’yi, tacizde bulunduğu küçük kızların yüzleşerek teşhis etmesi üzerine polis soruşturmayı genişletti. A.B, geçen ay S.T’ye tecavüz ettiğini ve daha sonra da öldürdüğünü itiraf etti.

A.B’nin S.T’yi öldürmesinin yanı sıra ayrı tarihlerde K.B. isimli kız çocuğunu zorla alıkoyup, cinsel tacizde bulunma, B.Y.’yi ölümle tehdit ederek kaçırmaya teşebbüs etme, S.O. ve E.O.’yu bıçakla tehdit edip cinsel tacizde bulunma, R.Y. ve Ç.Y. isimli kız çocuklarını bıçakla tehdit edip cinsel tacizde bulunma olaylarını da gerçekleştirdiği belirlendi. Şırnak Emniyet Müdürlüğü’nde gözaltında bulunan A.B ile ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious