Önce traş sonra masaj

  • Giriş : 09.11.2006 / 00:00:00

Erzincan'da bir kuaför salonu işletmecisi müşterilerini memnun etmek için değişik yöntemler uyguluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Erzincan'da 35 yıldır kuaför işletmeciliği yapan Zafer Taş (49), Kuaför Zafer Salonu'na kurduğu masaj koltuğu ile müşterilerine farklı alanda hizmet veriyor.

Traşa gelen müşteriler önce traşlarını oluyor, daha sonra ise masaj koltuğuna oturarak günün stresini atıyor. Erzincan'da kuaför salonları içerisinde bir ilki gerçekleştiren kuaför işletmecisi Zafer Taş, traşa gelen müşterilerinin genelde traştan sonra omuz ve sırt bölgelerine masaj yaptırdığını ve masajında müşteriyi rahatlattığını düşünerek, kuaför salonuna masaj koltuğu kurduğunu ifade etti.

Çin malı olan ve özellikle sırt, omuz ve bacak noktalarında etkili olan masaj koltuğuna müşterilerin ilgi gösterdiğini belirten Taş, "Müşterilerimin talebi doğrultusunda kuaför salonuna masaj koltuğu kurdum. Traşa gelen müşterilerimin çoğunluğu traşın ardından omuz ve sırt bölgesine elle masaj yaptırıyorlardı. Bende bu düşünceden hareket ederek masaj koltuğu kurdum. Artık isteyen müşterim traştan sonra masaj koltuğuna oturarak, masaj yaptırıp günün stresini üzerlerinden atıyor." diye konuştu.

Masajın ağrılara ve strese iyi geldiğini belirten müşterilerden Yılmaz Yavuz ise haftada 3 kez masaj koltuğuna oturarak masajını yaptırdığını ve masajdan sonra ağrılarının büyük bölümünün geçtiğini, rahatladığını ve stres attığını kaydetti.

18 dakika süren masajın ardından, müşteriler 3 YTL ücret ödüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious