Önder Turacı Galatasaray'da!

Önder Turacı Galatasaray'da!.9141
  • Giriş : 08.06.2008 / 11:14:00

Galatasaray Önder Turacı transferinde mutlu sona ulaştı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe ile yollarını ayırıp Rusya’nın FK Moskova kulübü ile sözleşme imzalayan başarılı oyuncunun bonservis sorunu çözüldü.

Hürriyet gazetesinin haberine göre, Önder’in yarın sarı kırmızılı kulüple sözleşme imzalaması bekleniyor.

Galatasaray 4 yıl önce ezeli rakibi Fenerbahçe’ye kaptırdığı Önder Turacı’nın transferini büyük ölçüde gerçekleştirdi.

Belçika pasaportlu başarılı savunma oyuncusu, geçen sezon Zico tarafından şans verilmediği için sarı lacivertli takımdan ayrılıp Rusya’nın FK Moskova kulübü ile sözleşme imzalamıştı.

G.Saray’ın devreye girip, Rus kulübü ile tazminat sorununu çözmesi üzerine Önder Turacı, sarı kırmızılı formayı 4 yıllık bir gecikme sonrası giyme fırsatını yakaladı.

Mutlu olurum

Galatasaray Kulübü’nün görevlendirdiği menajer Doğan Ercan, Moskova’da Rus kulübünün yöneticileri ile yaptığı görüşmeden olumlu sonuç aldı. FK Moskovalılarla 2 gün pazarlık yapan Ercan, "Önder’in Rus kulübü ile olan ilişkisini kesmek üzereyiz. Ufak tefek pürüzler kaldı. Öyle sanıyorum ki, Önder pazartesi günü (yarın) Galatasaray’a imza atacak" dedi.

Önder Turacı’nın yakın çevresine, "F.Bahçe gibi büyük bir takımdan forma şansı bulamadığım için ayrıldım. Bonservis sorunumun halledilmesinden sonra bir başka büyük kulüp olan Galatasaray’ın formasını giyeceğimi ümit ediyorum. Daha önce kapısından döndüğüm Galatasaray’da mutlu olacağımı düşünüyorum" dediği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious